Home / Nezařazené / AXIOM Praha – Microsoft Dynamics Partner

AXIOM Praha – Microsoft Dynamics Partner

AXIOM Praha spol., s.r.o. je součástí skupiny AXIOM PROVIS Int. a jako Microsoft Gold Certified Partner pro oblast Enterprise Resource Planning (ERP) je jedním z největších dodavatelů informačních systémů z řady Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV v rámci České a Slovenské republiky.

  • AXIOM Praha těží z velkých zkušeností celé skupiny AXIOM PROVIS Int., která je na trhu více než 20 let. Díky tomu si vedení společnosti a jejich odborníci mohli projít již přes 100 implementacemi a to nejen v České či Slovenské republice, ale i zahraničí.
  • Nabízíme jak produkty postavené na Microsoft technologiích, tak vlastní oborová řešení. Z řady Microsoft Dynamics poskytujeme implementace a následné služby produktům Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM a dále také Microsoft SharePoint a Microsoft Azure.
  • Máme velké zkušenosti s mezinárodními implementacemi a následnou poimplementační podporou zákazníků v zahraničí. Díky dnes již rozsáhlé partnerské síti jsme schopni plně uspokojit potřeby zákazníka v reálném čase a poskytnou podporu v předních světových jazycích.
  • Vyvíjíme vlastní oborová řešení pro sektory finančních služeby a automotive. Obě řešení, jak OneCore pro finanční sektor a oblast leasing, tak incadea.dms pro automobilový průmysl byla certifikována pro Microsoft Dynamics NAV (CfMD – Certified for Microsoft Dynamics NAV).

Více informací o AXIOM Praha  

Napsat komentář

Top