Home / Produkty

Produkty

Microsoft Dynamics NAV

Provádíme implementace informačních systémů postavených na platformě Microsoft Dynamics, a to především Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics CRM. Dále poskytujeme Microsoft SharePoint a Microsoft Azure, jako další produkty čerpající z Microsoft technologií a tím zajišťujeme plnou propojenost jednotlivých aplikací a jejich vzájemnou spolupráci.

Microsoft Dynamics NAV je informační podnikový systém (ERP – Enterprise resource planning), který je určen pro všechny typy podniků a jejich zaměření. Díky tomuto řešení můžete zefektivnit a zjednodušit vaše obchodní procesy a poskytnout tak vašim zaměstnancům prostor pro růst. Microsoft Dynamics NAV je flexibilní řešení s uživatelsky příjemný prostředím, vyvinuto pro co největší komfort jeho uživatelů.

Microsoft Dynamics CRM je software, určený pro řízení vztahů se zákazníky a zlepšení vzájemných vztahů prostřednictvím přesné znalosti jejich potřeb a požadavků. Řešení se zaměřuje především na oblasti prodeje, marketingu a služeb. Propojením s dalšími Microsoft produkty budete mít kompletní přehled o všech svých aktivitách, jako jsou prodejní nebo marketingové kampaně.

Microsoft SharePoint je platforma, postavená na Microsoft technologiích, která kombinuje nejrůznější funkcionality nezbytné pro správné fungování každého podnikání. Jsou to například: vnitropodniková síť, knihovna dokumentů, osobní a veřejná úložiště, business intelligence, vývoj a správa podnikových aplikací a mnoho dalších. Díky Microsoft SharePoint budete mít všechny informace na jednom místě.

Microsoft Azure je cloudová platforma a infrastruktura, která slouží pro ukládání, tvorbu a správu aplikací a služeb skrze globální síť datacenter spravovaných společností Microsoft. Tato „služba“ poskytuje jak PaaS, tak IaaS služby a podporuje velké množství programovacích jazyků, nástrojů a rámců, zahrnujících Microsoft, ale i ostatní specifické softwarové aplikace.

Top