Home / O nás

O nás

AXIOM Praha – Microsoft Partner


AXIOM Praha je součástí skupiny  AXIOM PROVIS Int. a jako Microsoft Gold Certified Partner pro oblast Enterprise Resource Planning (ERP) je jedním z největších dodavatelů informačních systémů z řady Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV v rámci České a Slovenské republiky.

AXIOM Praha díky své poloze pokrývá významnou část zákazníků celé skupiny. Díky zkušených konzultantům a dlouholetým zkušenostem má na svém kontě již řadu úspěšných domácích i mezinárodních implementací. Získáním Microsoft Gold Certified Partner statusu ukazujeme, že máme pod sebou tým zkušených odborníků, kteří dokáží spolehlivě doručit svou práci.

Mezi naše hlavní produkty, postavené na technologiích společnosti Microsoft, patří Microsoft Dynamics 365 Business Central, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SharePoint, Microsoft Power BI a Microsoft Azure. Znalost všech těchto produktů nám umožňuje nejen samostatnou implementaci každého z nich, ale také jejich vzájemnou integritu. Microsoft produkty se prostřednictvím své kompatibility stávají efektivním nástrojem k řízení vlastního podnikání.

AXIOM Praha se svými vertikálními řešeními specializuje na oblast finančních služeb a automotive. Pomocí vlastních řešení jsme tak schopni nabídnout plně fungující software pro daný obor s plnou integrací na Microsoft Dynamics NAV. Finanční sektor a oblast leasingu je tak pokryta řešením OneCore a oblast automotive řešením incadea.dms.

Top